HABERLER

English Home İsviçre Mağazasını Açtı

English Home, Türkiye’de 300’e yakın mağazasıyla müşterilerine modern ve zengin ürün çeşitliliği sunarken, yurt dışında da Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Kosova, Kuveyt, Kıbrıs, Özbekistan, Azerbaycan, Gürcistan’da 100’e yakın mağazasıyla hizmetlerine devam ediyor.
Son olarak, İsviçre’nin Lozan kentinde açtığı Portes St-François mağazasıyla en trend ürünlerini yeni müşterileriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
English Home, yurt içinde ve yurt dışında açacağı yeni mağazalar ve online siteleri ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecek

Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2019 Raporu:
A101 En Hızlı Büyüyenlerde Dünya Beşincisi!

Turgut Aydın Holding bünyesine katıldığı günden itibaren çok hızlı ve güçlü bir büyüme göstererek Türkiye’nin en yaygın perakende zincirine dönüşen A101, uluslar arası ölçekte de bu performansı ile dikkat çekiyor. ‘Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2019’ Raporunda, dünyada en hızlı büyüyen ilk 50 perakende şirketinin arasında beşinci oldu. 5 yıllık dönemde yıllık ortalama %46 ciro büyümesi elde eden A101, sadece indirim marketleri listelendiğinde ise dünyada en hızlı büyüyen şirket oldu.

Turgut Aydın Holding, A101’deki Payını Yükseltti
Turgut Aydın Holding grup şirketi Aydın Perakendecilik, Yeni Mağazacılık A.Ş. (A101) şirketinde diğer ortaklara ait %21,836 oranına denk gelen hisseleri 25 Nisan 2014 tarihinde satın almıştır.
Bu işlemle birlikte Turgut Aydın Holding, A101’deki çoğunluk hissedar konumunu devam ettirmektedir.

Memorial Ankara Hastanesi Açıldı
Türk sağlık sektörüne yön veren, uluslararası arenada bilimsel ve tıbbi başarıları ile referans merkezi olan Memorial Sağlık Grubu Başkentte… Memorial Ankara Hastanesi; dünyada referans merkezi olarak öne çıkan bölümleri, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı, Türkiye’deki en ileri tıp teknolojisine sahip tanı-tedavi üniteleri, modern mimarisi ve yepyeni bir sağlık anlayışı ile bölgenin sağlık üssü olarak hizmet veriyor.

Memorial Dicle Hastanesi Açıldı
Memorial Sağlık Grubu, dünya standartlarındaki sağlık hizmetini Diyarbakır’daki ikinci adresi olan Memorial Dicle Hastanesi ile de sunmaya başladı. Memorial Diyarbakır Hastanesi’nden sonra Memorial’in şehirdeki ikinci hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi; alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlandı.