TURGUT AYDIN HOLDİNG FAALİYET ALANLARI

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş 28 Mart 2008 tarihinde kuruldu. 28 Nisan 2008 tarihinde A101 markasıyla ilk marketini açmış.. Devamı için tıklayınız. Yaşadığı mekanları önemseyenlerin vazgeçilmezi olan English Home, Türkiye’de ev tekstili üretiminde en son teknolojik.. Devamı için tıklayınız. Eve, kozmetik ve kişisel bakım marketi olarak kurulmuştur. İlk mağazasını Nisan 2015 te açmıştır.Devamı için tıklayınız. Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik.. Devamı için tıklayınız. Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin temeli Sultanhamam'da 1970'li yılların başında Turgut Aydın tarafından atıldı.. Devamı için tıklayınız. 2006 yılında temelleri atılan TAFF Yapı, bitirmiş olduğu 11 hastane projesine ilave olarak son dönemde.. Devamı için tıklayınız.
Daha önce denenmemiş yenilikçi ürünleri, hızlı servis restoranlarında alışık olunandan daha taze, lezzetli ve de ulaşılabilir fiyatlara sunma hedefi ile yola çıkan markalarımız pizza, lazza ve hogi zinciri Pizza Lazza ve özel burgerler sunan Saloon Burger Türkiye geneline yayılma hedefindedir. Devamı için tıklayınız.
Turgut Aydın Holding, diğer iş kollarındaki faaliyetlerinde olduğu gibi üstün kalitede ürün ve hizmetleri hesaplı fiyatlarda sunma hedefini koruyarak iki yeni hızlı servis restoran zincir konseptininin temelini 2014 yılında atmıştır. Devamı için tıklayınız.
TOM Şirketler Grubu, TOM Digital ile teknoloji üretmek, paranın en teknolojik halini TOM Finansman ve TOM Pay şirketleri aracılığı ile tüketicilerle tanıştırmak için 2021 yılında, Aydın Holding çatısı altında kuruldu. Devamı için tıklayınız.