İnsan Kaynakları

Kariyer

Aydın Grup'ta Kariyer İmkanları

Aydın Grup çatısı altındaki her grup şirketi insan kaynakları ve işe alım süreçlerini bağımsız olarak yürütmektedir. Grubumuza iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki şirket kutularıdan başvuruda bulunmak istediğiniz şirketimizi seçerek, söz konusu şirketimizin kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.

Grup Şirketleri Kariyer Sayfaları
A101
Kariyer fırsatları
Perakende sektörünün en yaygın zinciri olan A101, Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. 2020 sonu itibariyle 10.001. marketi açan A101, büyümeye devam etmektedir. %100 yerli sermayeli A101, dünyanın en büyük market zincirleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en yaygın zinciri olmanın yanı sıra 60.000 çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncü şirketleri arasındadır. Türkiye’nin en büyük 15 şirketi arasında yer alan A101 zincir marketleri; müşterilerine en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır.
Müşterilerinin tercihini iş modelinin merkezine koyarak, tedarik zincirinin yapısını oluşturan A101’de, gerekli denetim, kalite ve tedarik standartlarını geçen ürünlerden yalnızca müşteri memnuniyetini sağlayan ürünler raflarda yerini almaktadır.
12 yıllık tecrübesiyle müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri başta olmak üzere tüm paydaşlarıyla ilişkilerini güven üzerine kuran A101, yenilikçi ve dinamik yapısıyla perakende sektörünün en yaygın zinciri olmaya devam etmektedir.

A101 Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın

Memorial Sağlık Grubu
Kariyer fırsatları
Memorial Sağlık Grubu misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.
Bu anlayışla Memorial Sağlık Grubu, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

Memorial Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın

English Home
Kariyer fırsatları
English Home, 2008 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak ev tekstili ve dekorasyon perakendesinde lider konuma ulaşmak için ilk adımlarını attı. Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimimizle birlikte, alanında uzman ve dinamik insan kaynağımız ve eşsiz tedarik zincirimizle hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Her geçen gün geliştirdiğimiz mağazacılık ve e-ticaret hizmetlerimiz, vizyoner pazarlama çalışmalarımız, yenilikçi ürün anlayışımız, güçlü satın alma ve lojistik ağımız ile müşterilerimize kaliteli alışveriş deneyimi sunuyoruz.
Bugün Türkiye’de 260 mağaza ve online alışveriş seçeneğimiz ile kolay ulaşılabilirliği sunarken; yurtdışında da 100’e yakın mağazamız ile Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, İran, Irak, Kosova, Kuveyt, Kıbrıs, Özbekistan, Azerbaycan, Gürcistan, Bosna, Katar ve İsviçre’de de hizmetlerimize devam ediyoruz.
2023 yılında, 37 ülkede 500+ mağazaya ulaşarak, sektörümüzün en çok tercih edilen global ev ve yaşam markası olma hedefimize daha da yaklaşacağız.
Heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, öğrenerek kendinizi geliştirebileceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir çalışma ortamında bulunmak, English Home Ailesinin bir parçası olmak isterseniz başvurunuzu iletebilirsiniz.

English Home Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın

Aydın Örme
Kariyer fırsatları
Türkiye’nin en köklü tekstil üreticilerinden biri olan Aydın Örme, 1991’de İstanbul Sarıgazi’de kurulmuş ve kısa zamanda büyüyerek faaliyet alanını genişletmiştir.
Operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak amacı ile sürdürülebilir ve kârlı yatırımlar yaparak, yeni pazarlara girme vizyonuyla hareket eden Aydın Örme, yıllar içerisinde gerçekleştirilen Ar-Ge ve modernizasyon yatırımlarıyla bugün 5 kıtada, 70’den fazla ülkede 300’e yakın müşterisi bulunan bir şirkettir. Aydın Örme, Pazarlama-Satışta 1976 yılında kurulan Dömeks A.Ş. ile yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aydın Örme Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın

Eve Kozmetik
Kariyer fırsatları
EVE ve eveshop.com.tr, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Nisan 2015’te ilk mağazasını açtı, 1,5 sene gibi kısa bir süre sonra ise eveshop.com.tr üzerinden E-ticaret sitesini hayata geçirdi. Kurulduğumuz günden beri kadın istihdamına katkı sağlamak için var gücümüzle çalıştık. %90'ın üzerinde kadın istihdamıyla bu hedefimizde ısrarcıyız.
Türkiye'de perakende, sağlık, tekstil ve bir çok diğer sektörde öncü yatırımları olan Turgut Aydın Holding tarafından kurulan EVE Mağazacılık ve eveshop.com.tr, diğer sektörlerde olduğu gibi Kişisel Bakım ve Kozmetik ürünlerinde de müşterilerine en kaliteli, en güncel, en çok aranan ürünleri en uygun fiyatlarla sağlamakta. Müşterilerimize çevirimiçi ve çevirimdışı mağazalarımızda en iyi müşteri deneyimini sağlamak için her gün projeler geliştirmekteyiz.

Eve Kozmetik Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın

PizzaLazza
Kariyer fırsatları
PizzaLazza bünyesine katıldığınızda; yeniliklerin yaşandığı, farklı olmanın hissedildiği, kaliteli ürün ve hizmetlerin ulaşılabilir fiyatlarda sunulduğu bir ortamda, “yaygın hızlı servis zincir restoranlar olma” hedefiyle yola çıkmış sürekli büyüyen başarılı bir kuruluşta iyi bir kariyere başlamış olacaksınız. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesiyle başladığına inanıyoruz.
Bu nedenle, en iyi ve verimli insan gücünü çekerek istihdam etmek, gelişimlerine sürekli imkan sağlayarak performanslarını arttırmak, yetkinlikleri ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, sürekli kariyer olanakları sunarak işbirliği içinde çalışan güvenilir ekiplerin bulunduğu bir çalışma ortamı yaratmak hedefimizdir.
İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine uygun fiziksel çalışma ortamları olan restoranlarımızda güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlar ile gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun ürün ve hizmet vererek çalışırız.

PizzaLazza Kariyer Fırsatları İçin Tıklayın