Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkan
Turgut Aydın

Turgut Aydın 1942 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. Henüz 15 yaşındayken İstanbul’a göç ederek iş hayatına atılan Turgut Aydın, örnek bir Anadolu girişimcisi enerjisiyle önce ticari şirketler sonrasında ise sanayi şirketleri kurmuştur.

Aydın Grubun değerli iş ortakları ve çalışanlarımız;

Yenilikçi bakış açısı ve örnek girişimciliğiyle, yer aldığı sektörlerde fark yaratan, yurt içi ve yurt dışında geniş bir coğrafyada hizmet ulaştıran şirketlerimiz, sektörlerinin önde gelen oyuncuları olarak çalışmalarını başarıyla sürdürüyor. Başarılarımız, kurumsal değerlerimizden taviz vermeden disiplinli bir şekilde çalışmamızın ışığında, tüm çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın özverili gayretlerinin sonucudur. Tüm çalışma arkadaşlarımız en önemli hazinemizdir.

Turgut Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Yaşar Aydın

1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunu olan Ahmet Yaşar Aydın, evli ve üç çocuk babasıdır.

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Her zaman daha iyiyi aramak, kaliteyi merkezimizde tutmak, sürekli gelişmek ve değişen koşullara uyum sağlamak bizim çalışma prensiplerimizdir. Birçok ilkin öncüsü olan Şirketlerimiz, güçlü markaları ile büyümeye ve üretime odaklanmıştır. Bu kültürden aldığım güçle, birlikte başaracağımıza yürekten inanıyorum.

Yaşar Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Yönetim Kurulu Üyesi
Ayhan Aydın

Ayhan Aydın, 1970 yılında İstanbul’da doğdu. ABD Point Park Üniversitesi İşletme mezunu olan Ayhan Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır.

Değerli paydaşlarımız;

Türkiye’nin en köklü gruplarından biri olarak, kurulduğumuz günden bu yana bulunduğumuz her sektör özelinde stratejik hedeflerimizi sürekli gözden geçirerek, uzun vadeli sürdürülebilir yatırımlar yapıyoruz. Geleceğe yaptığımız bu yatırım sayesinde gerek ülke ekonomisine gerekse paydaşlarımıza en yüksek katkıyı sağlamaya çalışıyoruz. Attığımız her adımda çevre, toplum ve ülke ekonomisine fayda sağlamak bizim için çok önemli. Ürün ve hizmetlerimizin katma değer yaratması ve yenilikçi olması için de üstün bir gayret gösteriyoruz. Öte yandan sorumlu, etik ve şeffaf bir yönetim anlayışı ise olmazsa olmazımız.

Ülkemizin gücüne olan inancımızla, önce Allah’ın izni sonra sizlerin desteğiyle, saygı duyulan markalar olma başarısına ulaştık. Bundan sonra da çok çalışacağız, çok koşacağız . Şirketlerimizin ismini geleceğe taşırken, yanımızda olan kıymetli çalışanlarımız ile desteğini esirgemeyen siz değerli iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayhan Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız;

Aydın Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarımızda; işlerimizi girişimci ve yenilikçi bakış açısıyla yönetmek odağındayız. Yeni dünya dinamiklerine uygun şekilde “sürekli öğrenen” ve “kendini adapte eden” bir grup olarak işlerimizi verimli kılmak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak müşterilerimizin, paydaşlarımızın hayatlarını zenginleştirmek ana önceliklerimizdir. Tüm paydaşlarımıza teşekkür eder, sizlerle olan yolculuğumuzda sizleri tekrar tekrar kazanmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sevgi, saygılarımla.

Aydan Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi